Vyhledávání na této stránce není aktivní.

Elektronické důkazy - aktuální judikatura | ONLINE

  • pátek 18. června 2021
  • 9.00 - 13.00
  • ONLINE

Určeno

Kurz je určen zejména pro osoby s právním vzděláním, které se setkávají v praxi s elektronickými důkazy, ale zatím se jim systematicky nevěnovaly. 

Program

- specifika a principy elektronického dokazování

- znalecké otázky

- aktuální judikatura

Lektoři

JUDr. Mgr. Jakub Harašta, Ph.D.

Lektor je odborným asistentem na Ústavu práva a technologií Právnické fakulty MU. Zabývá se kybernetickou bezpečností, se zvláštním zájmem o mezinárodní právo veřejné, a právní informatikou. V roce 2015 působil jako Visiting Research Fellow na Minerva Center for the Rule of Law under Extreme Conditions (Haifská univerzita, Izrael). V roce 2018 pak byl postdoktorským výzkumníkem na Center for Cyber Law and Policy (Haifská univerzita, Izrael). Má za sebou krátkodobé stáže na Max Planck Institute v Bonnu, University of Exeter, NATO CCD CoE v estonském Tallinnu a v českém Národním úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost.

 

Informace o kurzu

ON-LINE kurzy budou probíhat vždy v konkrétním termínu a čase prostřednictvím aplikace MS TEAMS. Pro přístup do této aplikace nepotřebujete žádné speciální technické ani programové vybavení, dostačující je počítač/tablet s internetovým připojením. Před kurzem bude účastníkům zaslán odkaz do aplikace a přístupový kód. Po přihlášení bude možné kurz nejen pasivně sledovat, ale přispívat v rámci chatu i do písemné diskuze.
Materiály a Osvědčení o absolvování kurzu budou účastníkům zaslány v elektronické podobě.

Cena

1 500,- Kč včetně DPH

Cena pro zaměstnance MU je 1 000 Kč bez DPH. Bezhotovostní platby je nezbytné provést nejpozději 3 pracovní dny před konáním kurzu.

Kontakt

Jana Buchalová,
Telefon: 549 49 8506
E-mail: Jana.Buchalova
(zavináč) law.muni.cz
PRÁVNICKÁ FAKULTA
Masarykova univerzita
Centrum dalšího vzdělávání
Veveří 70, Brno

Naše tipy

Odebírat náš Newsletter

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.