Vyhledávání na této stránce není aktivní.

4. konference pro soudní znalce | ONLINE

14. - 16. října 2021

Pro všechny stávající i budoucí soudní znalce jsme připravili další, v pořadí už 4. konferenci. 
Konference proběhne online 14. - 16. října 2021 a přinese pohled na to, jak funguje nový zákon pro soudní znalce v praxi, jaké problémy přinesl a jak postupovat při jejich řešení.
Pohled na novinky přinesou zástupci Ministerstva spravedlnosti, Krajského soudu v Brně, Znaleckého a expertizního ústavu, Ústavu soudního inženýrství a další. Všichni přednášející připravují svoje vstupy tak, aby účastníkům poskytli maximální množství informací a zprostředkovali aktuální poznatky.
Odborným garantem je i letos JUDr. Miroslav Frýdek, Ph.D. et Ph.D.
Všichni účastníci dostatnou dostatečný prostor pro dotazy - ať už přímo v průběhu konference, tak prostřednictvím chatu nebo písemnými dotazy před začátkem Konference.

Akce bude probíhat v aplikaci MS TEAMS. Pro přístup do této aplikace nepotřebujete žádné speciální technické ani programové vybavení, dostačující je počítač/tablet s internetovým připojením, reproduktor nebo sluchátka. Před kurzem bude účastníkům zaslán na kontaktní e-mail odkaz pro připojení do aplikace.
Všichni, kteří se Konference zůčastní, obdrží od pořadatelů pokyny, jak se do prostředí virtuální Konference připojí, jakým způsobem bude probíhat diskuse s přednášejícími, kam je možné již nyní zasílat dotazy lektorům a jaké jsou nároky na technické vybavení. Samozřejmostí je i zkušební připojení do aplikace před konferencí.

Panelová diskuze - nejčastější problémy

Pohledy odborníků z různých oblastí znalecké činnosti

Postupy zpracování znaleckého posudku

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.