Vyhledávání na této stránce není aktivní.

ON-LINE
3. konference pro soudní znalce
6. - 7. listopadu 2020

 

V souvislosti s epidemiologickými opatřeními proběhne letošní 3. konference pro soudní znalce ON-LINE.

Dvoudenní Konference se bude konat v termínu 6. - 7. listopadu 2020 a přinese celkem 7 zásadních témat, která se budou týkat nového zákona o soudních znalcích. Ten vstupuje v platnost v lednu 2021 a všichni stávající i budoucí soudní znalci se musí na změny pečlivě připravit. 
Všichni, kteří se Konference zůčastní, obdrží od pořadatelů pokyny, jak se do prostředí virtuální Konference připojí, jakým způsobem bude probíhat diskuse s přednášejícími, kam je možné již nyní zasílat dotazy lektorům a jaké jsou nároky na technické vybavení.
Všichni lektoři připravují svoje vstupy tak, aby účastníkům poskytli maximální množství informací a zprostředkovali aktuální poznatky.

ON-LINE Konference bude probíhat prostřednictvím aplikace MS TEAMS. Pro přístup do této aplikace nepotřebujete žádné speciální technické ani programové vybavení, dostačující je počítač/tablet s internetovým připojením, reproduktor nebo sluchátka. Před kurzem bude účastníkům zaslán na kontaktní e-mail odkaz pro připojení do aplikace. Po přihlášení bude možné kurz nejen pasivně sledovat, ale přispívat v rámci chatu i do písemné diskuze.

Co přinese nový zákon o soudních znalcích

Pohled na novinky optikou různých znaleckých profesí

Praktické návody, jak se na změny připravit

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.