Zahájili jsme přihlašování do podzimních programů

Zahájili jsme přihlašování do progamů LL.M. a MPA, které poběží od podzimu 2018. Přihlašovat se můžete do 30. dubna 2018. 

Mezinárodně uznávané programy LL.M. (Master of Laws) jsou koncipovány jako postgraduální specializace ve vybraných právních oblastech. Jsou určeny nejen právníkům, ale i manažerům, podnikatelům a těm, kteří si chtějí prohloubit své právní znalosti a dovednosti.

Mezinárodně uznávaný program MPA (Master of Public Administration) je zaměřený na zvýšení kompetencí ve veřejné správě. Je určený zejména těm, kteří se pohybují na úseku veřejného sektoru a chtějí získat specializované znalosti v dílčích činnostech výkonu veřejné správy.

Výuka probíhá kombinovanou formou, celkem ve 4 semestrech. V prvních třech semestrech se uskuteční 3 - 4 víkendová.setkání. Čtvrtý semestr je pak určený zejména k absolvování souborné zkoušky a k vypracování závěrečné práce. Lektoři jednotlivých modulů jsou odborníci s četnými teoretickými i praktickými zkušenostmi. Úspěšní absolventi získají mezinárodně uznávaný titul LL.M. nebo MPA uváděný za jménem. 

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.