Vyhledávání na této stránce není aktivní.

Přípravný kurz k přijímačkám - sobota odpoledne | ONLINE

 • 6. března - 27. 3. 2021
 • 13.00 - 16.15 hodin
 • on-line

Určeno

Kurz je určen těm, kteří se chystají ke studiu nejen na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně a chtějí si zlepšit předpoklady pro úspěšné zvládnutí přijímací zkoušky ve formě Testu studijních předpokladů. Test bude v roce 2021 probíhat online!
Oproti minulým rokům budete odpovídat „jen" na 48 otázek ve 4 subtestech – verbální, numerické, analytické a kritické myšlení. Na jejich zodpovězení budete mít dohromady 100 minut. Zadání testu je v češtině s výjimkou osmi položek v anglickém jazyce. U každé otázky budete mít na výběr z 5 možností, z nichž je jen jedna správná.

Program

6. 3.   - Kritické myšlení

13. 3. -  Analytické myšlení

20. 3. - Verbální myšlení

27. 3. - Numerické myšlení

Lektoři

Odborníci z řad interních i externích lektorů Právnické fakulty Masarykovy univerzity.

Informace o kurzu

ON-LINE kurz bude probíhat vždy v konkrétním termínu a čase prostřednictvím aplikace MS TEAMS. Tuto aplikace si můžete buď instalovat, nebo se do ní pouze přihlásit prostřednictvím svého webového prohlížeče. Pro přístup do této aplikace nepotřebujete žádné speciální technické ani programové vybavení, dostačující je počítač/tablet s internetovým připojením, reproduktor nebo sluchátka.

Návod na případnou instalaci aplikace najdete zde: https://www.microsoft.com/cs-cz/microsoft-teams/teams-for-home

Před kurzem bude účastníkům zaslán odkaz, přes který se připojí do aplikace. Po přihlášení bude možné kurz nejen pasivně sledovat, ale přispívat v rámci chatu i do písemné diskuze i komunikovat s lektorem.

VEŠKERÉ ORGANIZAČNÍ POKYNY BUDOU ÚČASTNÍKŮM ZASLÁNY TÝDEN PŘED KURZEM.

PŘÍSTUPY K JEDNOTLIVÝM KURZŮM BUDOU ZASÍLÁNY VŽDY 2 DNY PŘED TERMÍNEM KONÁNÍ JEDNOTLIVÝCH KURZŮ NA KONTAKTNÍ EMAILY ÚČASTNÍKŮ.

Materiály budou účastníkům zaslány v elektronické podobě.

 

Cena

2 300,- Kč včetně DPH

Cenu za kurz je nutné uhradit bezhotovostním převodem nebo platební kartou nejpozději do termínu splatnosti podkladů k fakturaci, které budou účastníkům zaslány na zadanou emailovou adresu.

Storno podmínky

 1. Při zrušení kurzu ze strany Organizátora bude uhrazená cena Služby vrácena Zákazníkovi v plné výši.
 2. Při zrušení účasti ze strany Zákazníka nebo Účastníka nejpozději do 7 dnů (včetně) přede dnem konání Akce bude uhrazená cena za Službu vrácena Zákazníkovi v plné výši.
 3. Při zrušení účasti ze strany Zákazníka nebo Účastníka méně než 7 dní před zahájením kurzu vzniká Univerzitě nárok na storno poplatek ve výši 50 % ceny Služby.
 4. Při zrušení účasti ze strany Zákazníka nebo Účastníka v den konání Akce nebo později vzniká Univerzitě nárok na plnou výši ceny za Službu.

Kontakt

Jana Buchalová,
Telefon: 549 49 1219
E-mail: Jana.Buchalova
(zavináč) law.muni.cz
PRÁVNICKÁ FAKULTA
Masarykova univerzita
Centrum dalšího vzdělávání
Veveří 70, Brno

Naše tipy

  Odebírat náš Newsletter

  Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.