Vyhledávání na této stránce není aktivní.

Právní aspekty vývoje a licencování software | ONLINE


Určeno

Kurz je určen právníkům (advokátům a in-house právníkům), přínosný může být pro veřejný sektor s tím, že na kurzu nebudou řešeny problémy zadávání IT zakázek.

Program

  • právní úprava vývoje a licencování software od fáze objednávky až do implementace softwarového řešení
  • vysvětlení právní problematiky agilního vývoje software, jeho výhod a úskalí
  • praktické příklady vhodné smluvní úpravy smluv o dílo a licenčních smluv

Lektoři

Mgr. Jiří Císek

Lektor se specializuje na právo informačních technologií, právo duševního vlastnictví - práva k označení. Působil v advokátní kanceláři SEDLÁKOVÁ LEGAL jako vedoucí oddělení IT práva. V současné době je vedoucí advokát advokátní kanceláře CÍSEK. Mezi jeho klíčové projekty patří například zajištění právní dokumentace a podpory, která souvisela s vývojem, integrací a spuštěním e-commerce řešení pro střední a západní Evropu pro klíčového hráče na trhu se sanitou, dále právní podpora švédko-české telekomunikační společnosti související se spuštěním nové cloudové služby, právní zastoupení islandského start-upu v oblasti e-signature v České republice a pro oblast Skandinavie atd.

Poznámky

ON-LINE kurz bude probíhat vždy v konkrétním termínu a čase prostřednictvím aplikace MS TEAMS. Pro přístup do této aplikace nepotřebujete žádné speciální technické ani programové vybavení, dostačující je počítač/tablet s internetovým připojením reproduktor nebo sluchátka. Před kurzem bude účastníkům zaslán odkaz pro připojení do aplikace. Po přihlášení bude možné kurz nejen pasivně sledovat, ale přispívat v rámci chatu i do písemné diskuze.
Materiály a Osvědčení o absolvování kurzu budou účastníkům zaslány v elektronické podobě.

Cena

800,- Kč včetně DPH

Cena pro zaměstnance MU je 500 Kč bez DPH. Bezhotovostní platby je nezbytné provést nejpozději 3 pracovní dny před konáním kurzu.

Kontakt

Jana Buchalová,
Telefon: 549 49 8506
E-mail: Jana.Buchalova
(zavináč) law.muni.cz
PRÁVNICKÁ FAKULTA
Masarykova univerzita
Centrum dalšího vzdělávání
Veveří 70, Brno

Naše tipy

Odebírat náš Newsletter

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.