Vyhledávání na této stránce není aktivní.

Elektronické důkazy v praxi


Určeno

Kurz je určen soudcům i asistentům, advokátům i advokátním  koncipientům a dalším zájemcům o problematiku elektronických důkazů.

Program

Kurz je zaměřen zejména na osoby s právním vzděláním, které se  setkávají v praxi s elektronickými důkazy, ale zatím se jim  systematicky nevěnovaly. Kurz pokrývá obecné otázky elektronických  důkazů, konkrétně jejich možnosti, specifika a principy dokazování.  Vysvětluje, jak se liší elektronické důkazy od ,,obyčejných" a  upozorňuje na některé specifické otázky pojící se s těmito rozdíly.  Dále navazuje specifickými otázkami: komunikací mezi právníky a  znalci v podobě znaleckých otázek a technickým i netechnickými  postupy zajištění integrity důkazu.

Lektoři

JUDr. Jakub Harašta, Ph.D.

Lektor je odborným asistentem na Ústavu práva a technologií Právnické fakulty MU. Zabývá se kybernetickou bezpečností, se zvláštním zájmem o mezinárodní právo veřejné, a právní informatikou. V roce 2015 působil jako Visiting Research Fellow na Minerva Center for the Rule of Law under Extreme Conditions (Haifská univerzita, Izrael). V roce 2018 pak byl postdoktorským výzkumníkem na Center for Cyber Law and Policy (Haifská univerzita, Izrael). Má za sebou krátkodobé stáže na Max Planck Institute v Bonnu, University of Exeter, NATO CCD CoE v estonském Tallinnu a v českém Národním úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost.

Poznámky

 • Cena obsahuje drobné občerstvení a studijní materiály
 • Účastníci obdrží Osvědčení o absolvování kurzu
 • Parkování je možné zdarma v okolí budovy
 • MHD -  zastávka Rybkova (tramvaj č. 3 a č. 11) nebo Nerudova (tramvaj č. 12)

Cena

1 600,- Kč včetně DPH

Bezhotovostní platby je nezbytné provést nejpozději 3 pracovní dny před konáním kurzu. Pozdější platby je možné provést pouze v hotovosti na pokladně fakulty, a to nejpozději v den konání kurzu.

Storno podmínky

 1. Při zrušení kurzu ze strany Organizátora bude uhrazená cena Služby vrácena Zákazníkovi v plné výši.
 2. Při zrušení účasti ze strany Zákazníka nebo Účastníka nejpozději do 7 dnů (včetně) přede dnem konání Akce bude uhrazená cena za Službu vrácena Zákazníkovi v plné výši.
 3. Při zrušení účasti ze strany Zákazníka nebo Účastníka méně než 7 dní před zahájením kurzu vzniká Univerzitě nárok na storno poplatek ve výši 50 % ceny Služby.
 4. Při zrušení účasti ze strany Zákazníka nebo Účastníka v den konání Akce nebo později vzniká Univerzitě nárok na plnou výši ceny za Službu.

Kontakt

Jana Buchalová,
Telefon: 549 49 1219
E-mail: Jana.Buchalova
(zavináč) law.muni.cz
PRÁVNICKÁ FAKULTA
Masarykova univerzita
Centrum dalšího vzdělávání
Veveří 70, Brno

Naše tipy

  Odebírat náš Newsletter

  Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.