Vyhledávání na této stránce není aktivní.

Elektronické důkazy - aktuální judikatura | ONLINE

 • pátek 18. června 2021
 • 9.00 - 13.00
 • ONLINE

Určeno

Kurz je určen zejména pro osoby s právním vzděláním, které se setkávají v praxi s elektronickými důkazy, ale zatím se jim systematicky nevěnovaly. 

Program

- specifika a principy elektronického dokazování

- znalecké otázky

- aktuální judikatura

Lektoři

JUDr. Mgr. Jakub Harašta, Ph.D.

Lektor je odborným asistentem na Ústavu práva a technologií Právnické fakulty MU. Zabývá se kybernetickou bezpečností, se zvláštním zájmem o mezinárodní právo veřejné, a právní informatikou. V roce 2015 působil jako Visiting Research Fellow na Minerva Center for the Rule of Law under Extreme Conditions (Haifská univerzita, Izrael). V roce 2018 pak byl postdoktorským výzkumníkem na Center for Cyber Law and Policy (Haifská univerzita, Izrael). Má za sebou krátkodobé stáže na Max Planck Institute v Bonnu, University of Exeter, NATO CCD CoE v estonském Tallinnu a v českém Národním úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost.

 

Informace o kurzu

Kurz proběhne formou on-line prostřednictvím MS Teams. Přednášku kurzu lze sledovat také pouze prostřednictvím webového prohlížeče. Pro přístup není potřeba žádné speciální technické ani programové vybavení, dostačující je počítač/tablet s internetovým připojením, reproduktor nebo sluchátka.

Návod na případnou instalaci MS Teams najdete zde: www.microsoft.com/cs-cz/microsoft-teams/teams-for-home

Před kurzem bude účastníkům zaslán odkaz pro připojení se na přednášku. Po přihlášení bude možné kurz nejen pasivně sledovat, ale také aktivně přispívat do diskuze. On-line kurz bude probíhat živě v uvedeném termínu a čase, nebude pořizován záznam pro pozdější shlédnutí.
Materiály a Osvědčení o absolvování kurzu budou účastníkům zaslány v elektronické podobě.

Cena

1 500,- Kč včetně DPH

Cena pro zaměstnance MU je 1 000 Kč bez DPH. Bezhotovostní platby je nezbytné provést nejpozději 3 pracovní dny před konáním kurzu.

Storno podmínky

 1. Při zrušení kurzu ze strany Organizátora bude uhrazená cena Služby vrácena Zákazníkovi v plné výši.
 2. Při zrušení účasti ze strany Zákazníka nebo Účastníka nejpozději do 7 dnů (včetně) přede dnem konání Akce bude uhrazená cena za Službu vrácena Zákazníkovi v plné výši.
 3. Při zrušení účasti ze strany Zákazníka nebo Účastníka méně než 7 dní před zahájením kurzu vzniká Univerzitě nárok na storno poplatek ve výši 50 % ceny Služby.
 4. Při zrušení účasti ze strany Zákazníka nebo Účastníka v den konání Akce nebo později vzniká Univerzitě nárok na plnou výši ceny za Službu.

Kontakt

Jana Buchalová,
Telefon: 549 49 1219
E-mail: Jana.Buchalova
(zavináč) law.muni.cz
PRÁVNICKÁ FAKULTA
Masarykova univerzita
Centrum dalšího vzdělávání
Veveří 70, Brno

Naše tipy

  Odebírat náš Newsletter

  Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.