Vyhledávání na této stránce není aktivní.

Zásadní změny na úseku územního plánování - novinky, judikatura | ONLINE


Určeno

Kurz je určen pro úředníky územních samospráv. 

Program

 • vymezení posledního vývoje a zásadních změn na úseku územního plánování a na to navazující podrobnější rozebrání novinek a judikatury týkající se územního rozhodování, povolování staveb, integrace jednotlivých řízení a postupů podle stavebního zákona a rovněž užívání staveb
 • zvláštní pozornost pak bude věnována posledním změnám týkajícím se dotčených orgánů a postavení účastníků řízení
 • rozebrány budou poslední novinky na úseku dohledu nad stavební činností a odstraňování staveb, veškeré informace budou navíc konfrontovány s obsahem připravovaného návrhu nového stavebního zákona

Lektoři

Mgr. Tomáš Hrstka

Má zkušenosti z působení na Ministerstvu pro místní rozvoj, kde působil jako právník. V současné době je trvale spolupracujícím advokátem v KVB advokátní kanceláři. Tato advokátní kancelář se specializuje jednak na komplexní právní služby obcím, městům a krajům, jednak na vysoce odborné právní služby v oblasti veřejného i soukromého práva pro další klienty napříč veřejným i soukromým sektorem.

Poznámky

Kurz proběhne formou on-line prostřednictvím MS Teams. Přednášku kurzu lze sledovat také pouze prostřednictvím webového prohlížeče. Pro přístup není potřeba žádné speciální technické ani programové vybavení, dostačující je počítač/tablet s internetovým připojením, reproduktor nebo sluchátka.

Návod na případnou instalaci MS Teams najdete zde: https://www.microsoft.com/cs-cz/microsoft-teams/teams-for-home

Před kurzem bude účastníkům zaslán odkaz pro připojení se na přednášku. Po přihlášení bude možné kurz nejen pasivně sledovat, ale také aktivně přispívat do diskuze. On-line kurz bude probíhat živě v uvedeném termínu a čase, nebude pořizován záznam pro pozdější shlédnutí.
Materiály a Osvědčení o absolvování kurzu budou účastníkům zaslány v elektronické podobě.

Informace o kurzu

Na kurzu budou poskytnuty základní informace o obsahu návrhu nového stavebního zákona, který se připravuje.

Cena

1 800,- Kč včetně DPH

Cena pro zaměstnance MU je 900 Kč bez DPH. Bezhotovostní platby je nezbytné provést nejpozději 3 pracovní dny před konáním kurzu.

Storno podmínky

 1. Při zrušení kurzu ze strany Organizátora bude uhrazená cena Služby vrácena Zákazníkovi v plné výši.
 2. Při zrušení účasti ze strany Zákazníka nebo Účastníka nejpozději do 7 dnů (včetně) přede dnem konání Akce bude uhrazená cena za Službu vrácena Zákazníkovi v plné výši.
 3. Při zrušení účasti ze strany Zákazníka nebo Účastníka méně než 7 dní před zahájením kurzu vzniká Univerzitě nárok na storno poplatek ve výši 50 % ceny Služby.
 4. Při zrušení účasti ze strany Zákazníka nebo Účastníka v den konání Akce nebo později vzniká Univerzitě nárok na plnou výši ceny za Službu.

Kontakt

Jana Buchalová,
Telefon: 549 49 1219
E-mail: Jana.Buchalova
(zavináč) law.muni.cz
PRÁVNICKÁ FAKULTA
Masarykova univerzita
Centrum dalšího vzdělávání
Veveří 70, Brno

Naše tipy

  Odebírat náš Newsletter

  Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.