Vyhledávání na této stránce není aktivní.

Právní ochrana brandu | ONLINE


Určeno

Na tento kurz se už nelze přihlásit. V případě zájmu o tuto problematiku nás, prosím, kontaktujte na kurzy@law.muni.cz

Kurz je určen pro podnikatele, ředitele firem, designéry, podnikové právníky, advokáty a další zájemce o tuto problematiku.

Kurz bude probíhat formou on-line prostřednictvím MS Teams. Více najdete v informacích o kurzu níže.

Program

Cílem kurzu je naučit účastníky, jak postupovat k zajištění komplexní právní ochrany brandu. Kurz se hodí zejména pro nově vznikající firmy nebo projekty a také pro advokáty, kteří se o tuto oblast starají pro své klienty.

V rámci kurzu vysvětlíme, co je to „brand“, resp. „značka“ z právního pohledu a jak brand chránit. Také účastníky seznámíme s tím, jak pasivně a aktivně chránit brand. Budeme se věnovat právům na ochranu označení, doménovým jménům, účtům sociálních sítí a problematice nekalé soutěže. Ukážeme si některé typické praktiky, poškozující brand, jako je zneužití klíčových slov Google Ads, a jak se proti nim bránit.

Lektoři

Mgr. Jiří Císek

Lektor se specializuje na právo informačních technologií a právo duševního vlastnictví. V advokacii působí sedmým rokem, v současné době je partnerem a vedoucím advokátem Cisek, advokátní kanceláře s.r.o., která se zaměřuje na digitální technologie. V roce 2018 sbyl vydavatelství Economia zvolen inovativním právníkem roku. Mezi jeho klíčové projekty patří například zajištění právní dokumentace a podpory, která souvisela s vývojem, integrací a spuštěním e-commerce řešení pro střední a západní Evropu pro klíčového hráče na trhu se sanitou, dále právní podpora švédsko-české telekomunikační společnosti související se spuštěním nové cloudové služby, právní zastoupení islandského start-upu v oblasti e-signature v České republice a pro oblast Skandinávie atd.“

Informace o kurzu

Kurz proběhne formou on-line prostřednictvím MS Teams. Přednášku kurzu lze sledovat také pouze prostřednictvím webového prohlížeče. Pro přístup není potřeba žádné speciální technické ani programové vybavení, dostačující je počítač/tablet s internetovým připojením, reproduktor nebo sluchátka.
Návod na případnou instalaci MS Teams najdete zde: https://www.microsoft.com/cs-cz/microsoft-teams/teams-for-home

Před kurzem bude účastníkům zaslán odkaz pro připojení se na přednášku. Po přihlášení bude možné kurz nejen pasivně sledovat, ale také aktivně přispívat do diskuze. On-line kurz bude probíhat živě v uvedeném termínu a čase, nebude pořizován záznam pro pozdější shlédnutí.
Materiály a Osvědčení o absolvování kurzu budou účastníkům zaslány v elektronické podobě.

Cena

1 500,- Kč včetně DPH

Cena pro MU: 900 Kč. Bezhotovostní platby je nezbytné provést nejpozději 3 pracovní dny před konáním kurzu.

Storno podmínky

  1. Při zrušení kurzu ze strany Organizátora bude uhrazená cena Služby vrácena Zákazníkovi v plné výši.
  2. Při zrušení účasti ze strany Zákazníka nebo Účastníka nejpozději do 7 dnů (včetně) přede dnem konání Akce bude uhrazená cena za Službu vrácena Zákazníkovi v plné výši.
  3. Při zrušení účasti ze strany Zákazníka nebo Účastníka méně než 7 dní před zahájením kurzu vzniká Univerzitě nárok na storno poplatek ve výši 50 % ceny Služby.
  4. Při zrušení účasti ze strany Zákazníka nebo Účastníka v den konání Akce nebo později vzniká Univerzitě nárok na plnou výši ceny za Službu.

Kontakt

Ing. Naděžda Švihelová,
Telefon: 549 49 5344
E-mail: Nadezda.Svihelova
(zavináč) law.muni.cz
PRÁVNICKÁ FAKULTA
Masarykova univerzita
Centrum dalšího vzdělávání
Veveří 70, Brno

Naše tipy

    Odebírat náš Newsletter

    Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.