Vyhledávání na této stránce není aktivní.

Skončení pracovního poměru | ONLINE


Určeno

Kurz je určen personalistům, tajemníkům, vedoucím zaměstnancům, mistrům, specialistům v oblasti práce, advokátům, firemním právníkům a dalším zájemcům o danou problematiku.

Program

První část
Co začalo, musí i skončit a nejinak je tomu i s pracovním poměrem. Víte, jak správně zaměstnanci doručit třeba výpověď z pracovního poměru? Co si počít s „chronickým hypochondrem“? Víte, jak se rozloučit se zaměstnancem, který neplní svoje povinnosti? Víte, co se zaměstnancem, kterému „to nejde“?

Druhá část
Řešíte nějaký problém v souvislosti se skončením pracovního poměru? Můžete položit otázku, nad kterou se zamyslíme a najdeme na ni odpověď.

Lektoři

JUDr. Michal Smejkal, Ph.D.

Odborný asistent na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně se zaměřením na pracovní právo.

Poznámky

Účastníci získají praktický přehled, lektor klade důraz na doručování písemností týkající se skončení pracovního poměru.

Informace o kurzu

Kurz proběhne formou on-line prostřednictvím MS Teams. Přednášku kurzu lze sledovat také prostřednictvím webového prohlížeče. Pro přístup není potřeba žádné speciální technické ani programové vybavení, dostačující je počítač/tablet s internetovým připojením, reproduktor nebo sluchátka.
Návod na případnou instalaci MS Teams najdete zde: https://www.microsoft.com/cs-cz/microsoft-teams/teams-for-home

Před kurzem bude účastníkům zaslán odkaz pro přístup na přednášku. Po připojení bude možné kurz nejen pasivně sledovat, ale také aktivně přispívat do diskuze. On-line kurz bude probíhat živě v uvedeném termínu a čase, nebude pořizován záznam pro pozdější shlédnutí.
Materiály a Osvědčení o absolvování kurzu budou účastníkům zaslány v elektronické podobě.

Cena

1 600,- Kč včetně DPH

Cena pro MU: 900 Kč. Bezhotovostní platby je nezbytné provést nejpozději 3 pracovní dny před konáním kurzu.

Storno podmínky

  1. Při zrušení kurzu ze strany Organizátora bude uhrazená cena Služby vrácena Zákazníkovi v plné výši.
  2. Při zrušení účasti ze strany Zákazníka nebo Účastníka nejpozději do 7 dnů (včetně) přede dnem konání Akce bude uhrazená cena za Službu vrácena Zákazníkovi v plné výši.
  3. Při zrušení účasti ze strany Zákazníka nebo Účastníka méně než 7 dní před zahájením kurzu vzniká Univerzitě nárok na storno poplatek ve výši 50 % ceny Služby.
  4. Při zrušení účasti ze strany Zákazníka nebo Účastníka v den konání Akce nebo později vzniká Univerzitě nárok na plnou výši ceny za Službu.

Kontakt

Ing. Naděžda Švihelová,
Telefon: 549 49 5344
E-mail: Nadezda.Svihelova
(zavináč) law.muni.cz
PRÁVNICKÁ FAKULTA
Masarykova univerzita
Centrum dalšího vzdělávání
Veveří 70, Brno

Naše tipy

    Odebírat náš Newsletter

    Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.